Tarnów: Czy miastu grozi bankructwo?

  • 19.09.2019, 14:27
  • Zbigniew Filar
tomasz_olszowka_19_09_2019.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Olszówka Radny Rady Miejskiej w Tarnowie, klub radnych Nasze Miasto Tarnów, gościem programu "Raport regionu"

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafallo
Rafallo 20.09.2019, 08:11
Pan radny Olszówka wyraża czasem takie poglądy jakby wczoraj się urodził. Przecież nie jest tajemnicą że spółki skarbu państwa obsadzone przez ludzi PiS mają konkretne wytyczne partyjne z kim wspołpracować a z kim nie, oczywiście z powodów politycznych. Na pewno Ciepiela nie jest liscie tych z którymi Grupa Azoty ma iść pod rękę. Azoty olewaja wspolprace z miastem, drobny sponsoring dwóch druzyn to tak naprawde nic. Wystarczy porownac poziom sponsorowanie imprez i dzialan miejskich sprzed "dobrej zmiany".
Zniesmaczony Tarnowianin
Zniesmaczony Tarnowianin 19.09.2019, 17:50
Widzę że Pan Radny nie przygotował się merytorycznie wcześniej było ze drożej o 2 tysiące na miesiąc teraz na tydzień a czy zarobek dla prowadzącego zajęcia jak zostaje 5 tysięcy miesięcznie to mało ?? mam dziecko na tych zajęciach i wiem ile to kosztuje (szum o nic) ktoś tu widzę robi złą opinie Naszemu Miastu
kolejna kwestia ze nikt nie chce pracować w Tarnowie - dlaczego jak nie wiecie to odpowiem za najniższą krajową to cieszmy się że jeszcze są pracownicy
Mam do Pana Prezydenta i Radnych prośbę zacznijcie wszyscy coś dla miasta robić zacznijcie działać zwłaszcza Radni którzy „tylko radzą” nic więcej.

Pozostałe