Anna Pieczarka "jedynką" na listach PiS w tarnowskim okręgu wyborczym

  • 15.07.2019, 11:54 (aktualizacja 15.07.2019, 12:09)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-07-15-pieczarkamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło nazwiska kandydatów, którzy otworzą listy w wyborach do sejmu. We wschodniej Małopolsce w okręgu nr 15 okręgu nie było zaskoczenia – zgodnie z przypuszczeniami "jedynką" na liście została Anna Pieczarka, obecna członkini zarządu Województwa Małopolskiego. Przypomnijmy, że przed kilkoma miesiącami startując do Sejmiku Województwa Małopolskiego Annę Pieczarkę poparło prawie 73 tys. mieszkańców regionu. Był to drugi najlepszy wynik w kraju.

Anna Pieczarka z wykształcenia jest ekonomistką, przez kilka lat pracowała w Urzędzie Gminy Tarnów jako szef Centrum Kultury, w poprzedniej kadencji była radną Sejmiku Województwa Małopolskiego, a od kilku miesięcy jest członkiem zarządu Województwa Małopolskiego.

Dodajmy, że okręg nr 15 obejmuje powiaty: tarnowski, dąbrowski, brzeski, bocheński, proszowski i wielicki oraz miasto Tarnów.

Wybory do sejmu zaplanowane są na połowę października.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 17.07.2019, 12:54
Pani Aniu czekamy na jakiś gest w stosunku do mieszkańców Tarnowa bo wsparcie dla powiatu dąbrowskiego czy 100 tyś na dach zakonników w Tuchowie i owszem są to medialne posunięcia ale to Tarnów zdecyduje kto wygra!!!!!
wyborca AP
wyborca AP 15.07.2019, 19:11
Wybory do sejmu są zaplanowane na połowę października? A to ciekawe, bo wybory ogłasza prezydent RP i zdaje się, że jeszcze nie podjął tej decyzji. Równie dobrze mogą się one odbyć w listopadzie.
wybory będą w październiku
wybory będą w październiku 15.07.2019, 21:22
Wybory do sejmu odbędą się prawdopodobnie albo 13 albo 21 października. O jednej dacie mówił premier o drugiej prezydent PR. Te terminy choć niepewne, podawane są już w mediach od kilku-kilkunastu dni.
wyborca AP
wyborca AP 15.07.2019, 22:25
Między "prawdopodobnie" a "są zaplanowane" istnieje ogromna różnica. Proszę nie wprowadzać w błąd. A 21 października nie odbędą się z całą pewnością, bo to poniedziałek.

Pozostałe