Tarnów. Alarm bombowy na maturze!

  • 06.05.2019, 10:37
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-05-06-bomba-zsemmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Maturzyści z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie tuż przed rozpoczęciem egzaminu z języka polskiego zostali ewakuowani ze względu na informację, że w szkole znajduje się ładunek wybuchowy. Taka wiadomość przyszła rano na skrzynkę mailową placówki.

Bomba miała wybuchnąć o godz. 1200. Zaraz po przeczytaniu maila do szkoły wezwano służby, które sprawdziły budynek, szkołę przeszukano też z psem tropiącym. Nie odnaleziono żadnego podejrzanego pakunku. Ze względu na prowadzone działania, maturzyści rozpoczęli egzamin dojrzałości godzinę później. W Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie do matur w tym roku przystępuje 187 uczniów.

Dodajmy, że podobne informacje o podłożonych bombach trafiły do co najmniej kilkunastu szkół w całym kraju. Jeśli okaże się, że to mało śmieszny żart, sprawcy może grozić nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
adem
adem 06.05.2019, 14:02
A ja słyszałem że to byłą wymyślona akcja w kilku szkołach w Polsce chodzi o pytania do matur, godzina opóźnienia to dużo. Pozdro dla kumatych
Stachu Jones
Stachu Jones 06.05.2019, 13:32
pewnie jakiś zdesperowany nauczyciel się mści ,z racji że nie otrzymał podwyżki
Głupi_żart
Głupi_żart 06.05.2019, 12:29
Jak go złapią to nie będzie mu do śmiechu
zxc
zxc 06.05.2019, 11:03
I po co to komu.... przez jakiegoś żartownisia maturzyście się strachu najedli i stresu

Pozostałe