Wojnicz. Koncert Charytatywny dla Kamila

  • 27.04.2019, 19:42
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-04-27moviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
15-letni Kamil z Łukanowic cierpi na złośliwy nowotwór kości z przerzutami. O chorobie dowiedział się w listopadzie ubiegłego roku. Obecnie chłopiec jest po chemioterapii i radioterapii, czeka go jeszcze operacja, a po niej kosztowna rehabilitacja. Aby pomóc Kamilowi zorganizowano Koncert Charytatywny.

W trakcie trwania koncertu udało się uzbierać prawie 21 tysięcy zł, ale jak zapowiadają organizatorzy w sieci nadal trwa licytacja wartościowych przedmiotów.

Całkowity dochód z koncertu ma zostać przeznaczony na leczenie Kamila. 

Aby pomóc chłopcu można też wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto fundacji Kawałek Nieba  o nr: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 z dopiskiem „2159 pomoc dla Kamila Odelgi”. Więcej informacji na temat zbiórki pieniędzy na stronie: STRACH I BÓL… MÓJ CAŁY ŚWIAT – MÓJ UKOCHANY SYN WALCZY Z RAKIEM

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe