Uczniowie III LO w Tarnowie Mistrzami Polski Debat Oksfordzkich

  • 10.04.2019, 14:17
  • Maciej Uszko
tar-2019-04-10-mistrz-3loconer.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Są najlepszymi mówcami w kraju. Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie wygrali Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich, które w miniony weekend odbywały się w Poznaniu. W finale tarnowianie pokonali licealistów z Inowrocławia. Sukces jest tym większy, że wywalczony został w trzyosobowym zespole.

To drugi mistrzowski tytuł dla szkoły z Tarnowa. W 2014 roku Mistrzem Polski zostało II Liceum Ogólnokształcące. Takie osiągnięcia nie byłyby możliwe, gdyby nie projekt Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.

Mistrzowski zespół III Liceum tworzyli: Zuzanna Piotrowicz, Tymoteusz Turski, Mirosław Jarosz i Filip Olszówka pod opieką Marty Mikosińskiej i Krzysztofa Płonki.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe