Tarnowianki drugi raz pokonały Uni Opole 3:1

• 3.03.2019, 21:18 (aktualizacja 03.03.2019 22:03)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-03-03-mecz-pwsz-uni-2con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tarnowianki mają za sobą drugi mecz w play-offach. Ponowne spotkanie z zawodniczkami Uni Opole nie było już takie proste. Po pierwszym, gładko wygranym meczu (3:0), w drugim spotkaniu na własnym boisku zawodniczki Grupy Azoty musiały zapracować na zwycięstwo.

Już w pierwszym secie widać było, że zawodniczki AZS-u odrobiły lekcję i wyżej postawiły poprzeczkę tarnowiankom. W pewnym momencie wyszły nawet na prowadzenie, które jednak gospodynie odpracowały. Druga partia należała zdecydowanie do siatkarek z Opola. Atutem przyjezdnych była zagrywka, której zawodniczki Grupy Azoty nie potrafiły skutecznie odebrać. Gospodynie opanowały sytuację dopiero w trzecim secie i do końca spotkania nie dały szans na przewagę rywalkom.

Następny mecz tarnowianki rozegrają w Opolu. Ponowne spotkanie z AZS-em zaplanowane jest na 9 marca.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – AZS Uni Opole 3:1

(25:21, 12:25, 25:13, 25:18)