Klub Seniora w Sufczynie oficjalnie otwarty!

  • 28.01.2019, 14:21 (aktualizacja 28.01.2019, 15:23)
  • Paulina Kuczera
tar-2019-01-28-ospsufczyn1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Gminie Dębno oficjalnie otwarto pierwszy Klub Seniora. Mieści się on w specjalnie na ten cel zaadaptowanej remizie OSP w Sufczynie.

Senior+ powstał z myślą o osobach w dostojnym wieku, które chciałyby aktywnie spędzać czas, poszerzać swoje zainteresowania i korzystać z różnego rodzaju zajęć edukacyjnych, ruchowych czy kulturalnych. Wnętrze budynku zyskało nowy blask. Stalo się  nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym miejscem  przystosowanym także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Klub Seniora w Sufczynie został otwarty dzięki środkom z rządowego programu Senior +, w ramach którego otrzymano dofinansowanie w kwocie.150 tyś zł, pozostałą część środków dołożyła gmina Dębno. Łączny koszt zadania to blisko 400 tysięcy zł.

Paulina Kuczera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Blablabla
Blablabla 17.02.2019, 00:14
I co jest zrobione huczne otwarcie a za przeproszeniem dalej wielki guzik się dzieje remiza zamknięta wybulą za wynajem co swoje i zakrywają się gminą. 3lata podpisane że starsi tam będą uczęszczać a skończą się te latka skończy się i klub seniora bo już to gdzieś sie o uszy obiło także jaki jest sens w tym że najpierw otwierają a potem mają zamykać. Jeszcze ta koordynator bez komentarza ...
widz
widz 28.01.2019, 14:32
Znowu literówka w tytule. Ktoś to sprawdza...?

Pozostałe