Uchwała budżetowa w gminie Wietrzychowice

  • 21.12.2018, 11:52 (aktualizacja 21.12.2018, 15:18)
  • Mariola Wadas
tar-2018-12-21_sesja_wietrzychowiceee.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni gminy Wietrzychowice podjęli uchwałę budżetową na przyszły rok. Podczas sesji obecnych było 14 radnych. Ta jedna z najważniejszych decyzji pozwoli m. in. na zrealizowanie głównych inwestycji infrastruktury drogowej, chodnikowej i dodatkowego oświetlenia. Gmina chce także rozwinąć klub seniora, czy otwarte strefy aktywności gospodarczej. W sumie zaplanowano na to kwotę 1 200 000 zł.

Decyzja w sprawie budżetu była jednogłośna, wszyscy byli „za”. Dzięki czemu został on bezproblemowo przyjęty. Gmina Wietrzychowice w przyszłym roku ma zaplanowane wydatki na poziomie 13 300 000 zł z czego, ponad milion zł przeznaczono na inwestycje.


 

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe