Puchar Prezesa Związku w rękach reprezentacji MDP gminy Tuchów

  • 02.12.2018, 21:12 (aktualizacja 03.12.2018, 17:42)
  • Zbigniew Filar
tar-2018-12-02-_turniej_straz_mdpmovie_vvv2222.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawody dla uczestników okazały się bardzo wymagające, trzeba było wykazać się nie tyle sprawnością fizyczną ale również skupieniem i spostrzegawczością

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Strażak
Strażak 03.12.2018, 00:51
No, to wszystko wyjaśnione. Nie ma się co denerwować ;)
To ma być dobra zabawa, integracja i zdrowa rywalizacja dla tych młodych druhów.
Łukasz Giemza
Łukasz Giemza 03.12.2018, 00:35
Spokojnie i w oparciu o fakty.
1. W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące poszczególne gminy powiatu tarnowskiego (nie musiały to być drużyny z jednej osp w danej gminie i nie były) - dowód? proszę bardzo ... dyplom dla: "Gminy Tuchów - Najsprawniejszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej".
2. Reprezentację MDP Gminy Tuchów stanowili:
a) Damian Nicoletta (OSP Meszna Opacka) - kat. III
b) Bartkiewicz Beata (OSP Tuchów) - kat. I
c) Marek Konrad (OSP Dąbrówka Tuchowska) - kat. II
d) Markowicz Wiktor (OSP Dąbrówka Tuchowska) - kat. IV
3. Nie ma (jeszcze) zawodów wojewódzkich tego typu, więc nie będzie zwycięzca tegorocznych zawodów reprezentował powiatu tarnowskiego na takowych - dowód? wojewodzkie halowe zawody sprawnościowe MDP (woj. małopolskiego) odbędą się w pierwszym kwartale 2020 roku, więc powiatowe, które będą eliminacjami do wojewódzkich odbędą się na przełomie 2019/2020.
4. Na pewno tak poważana w regionie telewizja poprawi materiał i tytuł np. na: "Puchar Prezesa Związku w rękach MDP Gminy Tuchów".
Nati
Nati 02.12.2018, 23:07
Jak w rękach MDP z Dąbrówki Tuchowskiej? Przecież puchar trafil do Dąbrówki Tuchowskiej ale również do zwycięzców z MDP z OSP KSRG Tuchów oraz MDP z OSP Meszna Opacka... Więc wnioskuję, że osoba która napisała ten artykuł nie była do końca zapoznana z tematem? Takie błędy na tak popularnej stronie i kanale w powiecie tarnowskim? Wstyd. Powiat tarnowski będą reprezentowały osoby z OSP KSRG Tuchów i OSP Dąbrówka Tuchowska oraz OSP Meszna Opacka. Wszyscy razem wygrali i zostali jedną drużyną.. Nie wyróżniajmy tylko jednych pozostawiając innych zasłużonych w cieniu !
Leszek
Leszek 02.12.2018, 23:47
Jeśli drużyna była zgłoszona jako Dąbrówka Tuchowska to błędu nie ma
Łukasz Giemza
Łukasz Giemza 03.12.2018, 00:47
Panie Leszku ... do organizatorów zgłaszano drużyny - reprezentacje poszczególnych gmin (taka była zasada w ub. roku i w tym). Nie musiały to być drużyny z jednej osp i tak było w tym przypadku.
Reprezentanci do drużyny MDP gminy Tuchów zostali wyłonieni podczas zawodów gminnych, które odbyły się 25 listopada. Ot i tyle. Drobna nieścisłość w materiale.

Pozostałe