"Wypijmy za błędy". Z. Ziobro proponuje M. Morawieckiemu zakład o śliwowicę

  • 14.06.2022, 21:50
  • TVN24/x-news
"Wypijmy za błędy". Z. Ziobro proponuje M. Morawieckiemu zakład o śliwowicę… X-news.pl
Warszawa. Solidarna Polska jest przeciwna opodatkowaniu aut spalinowych, które zapisano w tak zwanych kamieniach milowych. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro powiedział, że Krajowy Plan Odbudowy przyjęty przez rząd w kwietniu 2021 roku nie zawierał takiego rozwiązania.

- Doszło do pewnej rozbieżności między moją wypowiedzią, a tym co mówi pan premier Morawiecki i jego bliscy współpracownicy – stwierdził szef MS. Ziobro zaproponował też zakład szefowi rządu.

 

- Jeśli okaże się, że rzeczywiście pan premier wskaże miejsce, w którym rząd zgodził się na opodatkowanie samochodów z silnikiem Diesla, jeżdżących w Polsce, czy silnikiem benzynowym, w dokumencie, który został przyjęty przez rząd, to jestem gotów tą oryginalną (...) śliwowicę postawić i przeprosić za błąd, jeśli czegoś nie jestem w stanie dostrzec. Ale gdyby okazało się, że pan premier jednak nie ma racji, to też jestem gotów z panem premierem wypić za błędy, ale tym razem nie swoje i (...) porozmawiać co z tym dalej zrobić – stwierdził Ziobro.

TVN24/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe