Gratulacje dla laureatki Konkursu historycznego „Polska-Węgry-Historia Przyjaźni”

  • 20.05.2022, 10:45
  • Powiat Dąbrowski
Gratulacje dla laureatki Konkursu historycznego „Polska-Węgry-Historia…

Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Zuzanna Wcisło została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Polska-Węgry – Historia Przyjaźni”, zorganizowanego przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich oraz Instytut Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka pod honorowym patronatem Ministra Edukacji.

Z okazji tego wielkiego sukcesu, w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego, wyrazy uznania i gratulacje dla Zuzanny Wcisło złożył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek. Życzył również kolejnych sukcesów oraz rozwijania uzdolnień i pasji, niezbędnych do osiągnięcia tak wysokich wyników.

Powiat Dąbrowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe