Tarnów. Dwulatek boso szedł sam ulicą Tuchowską

  • 01.02.2022, 14:11
  • Gabriela Kudła
dwulatek-boso-szedl-sam-ulica-tuchowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nietypowa sytuacja miała miejsce w poniedziałek po godzinie 16:00 w Tarnowie, gdzie dwuletni chłopiec, sam bez butów szedł wzdłuż ulicy Tuchowskiej. Zaniepokojeni mieszkańcy, widząc spacerujące dziecko natychmiast zareagowali i wezwali policję.

 - Ustaliliśmy dane chłopczyka, okazało się, że on jest z ulicy Tuchowskiej. Jego mama zaraz pojawiła się na miejscu. Okazało się, że kobieta na chwilę oddawała swoje dziecko sąsiadce, która sprawowała nad nim opiekę i nie wiadomo, w jakim momencie to dziecko opuściło to mieszkanie. Matka dziecka była trzeźwa, osoba, która sprawowała opiekę nad dzieckiem również była trzeźwa. Dziecku nie była potrzebna żadna pomoc medyczna, pomimo tego, ze na miejscu oczywiście karetka się pojawiła. Dziecko zostało przekazane matce  - relacjonował asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy KMP w Tarnowie. 

W tym momencie została sporządzona dokumentacja dla policjanta dzielnicowego, który obejmie nadzorem opiekuna prawnego dziecka, jak również osobę, która sprawowała nad nim opiekę. 
 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fan
Fan 02.02.2022, 09:24
w Tarnowie nie ma oficera prasowego ,jest rzecznik

Pozostałe