W tegoroczne ferie nudy nie będzie! Co dla dzieci przygotowano w Gminie Tarnów?

  • 13.01.2022, 11:22
  • Źródło: Gmina Tarnów
W tegoroczne ferie nudy nie będzie! Co dla dzieci przygotowano w Gminie…
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów przygotowało dla dzieci z terenu gminy Tarnów bogatą i niezwykle ciekawą ofertę bezpłatnych zajęć podczas ferii zimowych. Już od poniedziałku, 17 stycznia, w Domach Kultury i bibliotekach będzie sportowo, naukowo i artystycznie, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich tych, którzy lubią spędzać wolny czas aktywnie, Centrum Kultury zaprasza na Zimową naukę pływania czy do Akademii Piłkarskiej, natomiast dla tych, którzy wolą trochę pogłówkować, Centrum przygotowało zajęcia z podstaw robotyki, warsztaty komputerowe dla najmłodszych, podstawy gry w szachy, dzień gier planszowych czy konkursy i zabawy z książką. W gminie Tarnów nie brakuje również artystycznie uzdolnionych dzieci, dlatego z myślą o nich w harmonogramie znalazły się także warsztaty dziennikarsko-recytatorskie, warsztaty wokalistyki, warsztaty artystyczno-kreatywne, taniec towarzyski, podstawy cheerleadingu.

Jednak to nie koniec niespodzianek, gdyż Centrum Kultury wraz z Centrum Sztuki Mościce 28 stycznia zapraszają dzieci na „Kinowe zakończenie ferii” – seans filmowy „Wiki i jej sekret”. Przypominamy też, że biblioteki oraz Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej cały czas pozostają otwarte.

Zapraszamy więc do zapoznania się z ulotką i szczegółowym harmonogramem poszczególnych zajęć, który znajduje się poniżej. Należy zaznaczyć, że udział w zajęciach możliwy jest tylko po wcześniejszym zapisie telefonicznym w dniach piątek, sobota, niedziela (do 16.01) pod nr tel. 603 313 444. Pamiętajmy, że wszystkie zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: Gmina Tarnów

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe