asp. sztab. Marek Krawczyk zmarł. Brzeska policja pogrążona w żałobie

  • 06.12.2021, 22:22
  • KPP Brzesko
asp. sztab. Marek Krawczyk zmarł. Brzeska policja pogrążona w żałobie
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 grudnia br. po prawie rocznej walce z chorobą, w wieku 52 lat, zmarł nasz Przyjaciel i Kolega aspirant sztabowy Marek Krawczyk - kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Aspirant sztabowy Marek Krawczyk w szeregach Policji służył 25 lat. Był doskonałym fachowcem i wzorowym policjantem, a przede wszystkim pomocnym, życzliwym i uczynnym kolegą. Miał 52 lata. Pozostawił pogrążoną w rozpaczy rodzinę i przyjaciół, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim smutku i żalu.

Kierownictwo małopolskiego garnizonu Policji, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną Zmarłego.


Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 8 grudnia 2021 roku o godzinie 13:00, w Kościele NMP Matki Kościoła i Św. Jakuba Ap. w Brzesku.

KPP Brzesko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe