Brzescy policjanci odnaleźli zaginioną kobietę

  • 24.11.2021, 15:34
  • KPP Brzesko
Brzescy policjanci odnaleźli zaginioną kobietę FOT. ILUSTRACYJNE / X-NEWS
Po kilkugodzinnych poszukiwaniach policjanci z Brzeska odnaleźli 43-letnią kobietę, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Odnaleziono ją kilka kilometrów od miejsca zamieszkania, gdy zdezorientowana szła bez celu, wzdłuż ruchliwej drogi krajowej nr 94.

Wczoraj (23.11.br.) policjanci z Brzeska otrzymali informację,  że zaginęła 43- letnia mieszkanka Brzeska. Kobieta około godziny 12:30, wyszła z domu informując męża, że udaje się do sklepu. Po około godzinie nawiązała jednak kontakt telefoniczny z mężem przekazując mu informację, że do domu nie wróci, po czym wyłączyła telefon.  

Ponieważ z informacji przekazanej przez rodzinę wynikało, że kobieta może znajdować się w okolicznościach zagrażających jej życiu, a w poszukiwaniach mogła liczyć się każda minuta, Komendant Powiatowy Policji w Brzesku ogłosił alarm dla całej jednostki. 
Policjanci natychmiast pojechali przeczesywać poszczególne rejony Brzeska. W działania poszukiwawcze zaangażowani zostali również strażacy. W trakcie tych działań, po godzinie 16-tej policjantom udało się odnaleźć kobietę, która szła przed siebie, wzdłuż ruchliwej drogi krajowej nr 94. Z uwagi na stan emocjonalny trafiła pod opiekę lekarzy specjalistów. 

KPP Brzesko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe