Grupa Azoty wspiera Wojska Obrony Terytorialnej

  • 19.11.2021, 14:43
  • Źródło: Grupa Azoty
Grupa Azoty wspiera Wojska Obrony Terytorialnej
W ramach wsparcia działań służb mundurowych broniących codziennie bezpieczeństwa i suwerenności naszego kraju Grupa Azoty przekazała sprzęt dla Wojsk Obrony Terytorialnej. Wśród przekazanych przedmiotów znalazły się m.in. specjalistyczne lornetki z filtrem ochrony przeciwlaserowej oraz przedmioty codziennego użytku tj. termosy i powerbanki. Grupa Azoty aktywnie włączyła się w akcję wsparcia zainicjowaną przez Pana Premiera Jacka Sasina i koordynowaną przez Ministerstwo Aktywów Państwowych.

Sprzęt Jednostce Wojskowej w Zegrzu przekazał w imieniu Grupy Azoty Łukasz Bloch - Dyrektor Komunikacji i Marketingu. Pomoc zostanie dostarczona do Wojsk Obrony Terytorialnej stacjonującym przy granicy polsko-białoruskiej.

- Jesteśmy wdzięczni żołnierzom oraz wszystkim służbom, które chronią polską granicę. Z wielkim podziwem obserwujemy również zaangażowanie Wojsk Obrony Terytorialnej w działania, których celem jest utrzymanie bezpieczeństwa naszej Ojczyzny i UE. Z dumą mogę powiedzieć, że również wśród pracowników Grupy Azoty są osoby należące do WOT. Przekazane przedmioty przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa żołnierzy stacjonujących przy granicy i są również symboliczną formą podziękowania za ich codzienną służbę. mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Źródło: Grupa Azoty

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe