Zapytaj o dodatek pielęgnacyjny – dyżur telefoniczny ZUS

  • 07.09.2021, 10:00
  • Źródło: ZUS oddział w Krakowie
Zapytaj o dodatek pielęgnacyjny – dyżur telefoniczny ZUS
Dziś (7 września) tarnowski oddział ZUS organizuje dyżur telefoniczny. Będzie można dowiedzieć się wszystkiego o dodatku pielęgnacyjnym.

Emeryci lub renciści mogą mieć przyznane dodatkowe pieniądze do swojego świadczenia. Jest to dodatek pielęgnacyjny. Podczas dyżuru telefonicznego ekspert ZUS wytłumaczy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dodatek pielęgnacyjny. Będzie można dowiedzieć się również kiedy należy złożyć wniosek, a kiedy dodatek zostanie przyznany z urzędu. A także jaka jest wysokość dodatku pielęgnacyjnego, na jaki okres może być przyznany oraz jakie dokumenty trzeba dołączyć do wniosku.

Dyżur odbędzie się 7 września 2021 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 pod numerem telefonu 14 632 76 73.

Źródło: ZUS oddział w Krakowie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe