Pożar w jednym ze sklepów budowlanych przy ul. Kochanowskiego w Tarnowie

  • 13.05.2021, 08:58
  • Zbigniew Filar
pozar-kocjanowskie-20210513.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w jednym ze sklepów przy ul. Kochanowskiego w Tarnowie.

Zgłoszenie dotyczyło pożaru sklepu budowlanego w związku z tym było bardzo duże zadymienie w sklepie. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wprowadzenia roty do wnętrza budynku, ugaszeniu pożaru. W wyniku pożaru uległa lampa i elementy wyposarzenia sklepu. Do budynku przed naszym przybyciem weszła właścicielka sklepu, która chciała sprawdzić co się stało w środku, w związku z tym została poszkodowana i znajduje się pod opieką strażaków, podają jej obecnie tlen. Czekamy na Zespół Pogotowia Ratunkowego – relacjonował st. kpt. Paweł Wilk – zastępca dowódcy zmiany JRG-1 KM PSP w Tarnowie

Na miejsce zdarzenia przybyły również pogotowie gazowe i energetyczne oraz policja. Na czas działań służb ruch ul. Kochanowskiego odbywał się wahadłowo.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe