Wypadek samochodu ciężarowego z motocyklem w Radwanie

  • 07.09.2020, 19:10
  • OSP Szczucin
Wypadek samochodu ciężarowego z motocyklem w Radwanie

W dniu 7 września w godzinach popołudniowych doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i motocykla w miejscowości Radwan na DK nr 73. Po przyjeździe na miejsce pierwszych jednostek OSP Szczucin w pierwszej kolejności działania polegały na udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej kierującemu jednośladem. W wyniku zaistniałego zdarzenia kierujący jednośladem został zabrany do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Następnie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu pozostałości powypadkowych. Na czas prowadzonych działań DK nr 73 była całkowicie zablokowana. W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBARt, GBA), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz Policja.

Do momentu przyjazdu pierwszego zastępu OSP wsparcie psychologiczne i pierwszą pomoc poszkodowanemu udzielali przejeżdżający żołnierze, a także wzorową postawą zachowali się kierowcy znajdujący się blisko zdarzenia.

OSP Szczucin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe