Galeria Tarnovia z hitami otwarciowymi i rosnącą odwiedzalnością

  • 24.06.2020, 16:28
  • Źródło: Materiał partnera
Galeria Tarnovia z hitami otwarciowymi i rosnącą odwiedzalnością
Maj i początek czerwca 2020 roku przyniósł Galerii Tarnovia wiele ważnych wydarzeń, dzięki czemu, mimo panującego na rynku osłabienia, obiektowi udało się uzyskać bardzo dobrą odwiedzalność. W tym okresie miał miejsce wyczekiwany przez klientów debiut sklepu sieci KappAhl. Otwarto również odnowiony salon CCC, powiększony lokal marki New Yorker, sklep Rebel Electro w nowej lokalizacji oraz nowy punkt usługowy – myjnię samochodową.

Otwarcie sklepu KappAhl odbiło się szerokim echem w Tarnowie, ponieważ to jedyny salon tej marki w mieście. Oferuje cały dostępny asortyment, czyli modę damską, męską a także dział dziecięcy z kolekcją Newbie. W połączeniu z pozostałymi dobrymi informacjami o kolejnych otwarciach Galeria Tarnovia notuje coraz lepszą odwiedzalność. W ostatnim tygodniu maja odnotowaliśmy ponad 44-proc. wzrost odwiedzalności w stosunku do pierwszego tygodnia maja, gdy został wznowiony handel w galeriach – mówi Michał Małecki, dyrektor działu leasingu powierzchni handlowych w firmie CREAM Property Advisors, która jest zarządcą obiektu. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyło się ponowne otwarcie salonu New Yorker, który przywitał gości na większej powierzchni i w nowym koncepcie.

W niełatwych dla rynku handlowego czasach Galeria Tarnovia radzi sobie bardzo dobrze. Oprócz wspomnianych otwarć trwają również prace przy wykańczaniu lokalu dla sieci Jysk. – 

Odmrożenie” handlu było dla Galerii Tarnovia bardzo ważne, ponieważ wiele zapowiadanych wcześniej zmian nastąpiło właśnie w tym czasie, wzbogacając ofertę handlowo-usługową obiektu i przyciągając nowych klientów. Zadbaliśmy również o to, aby zakupy były bezpieczne i komfortowe, stosując się do wszystkich zaleceń Ministra Zdrowia. Dodatkowo zamontowaliśmy automat ze środkami ochrony osobistej, w której klienci mogą zakupić maseczki, rękawiczki oraz środki dezynfekujące – zauważa Monika Kosiba, marketing manager Galerii Tarnovia. – Szykujemy się także do ponownego otwarcia kina, które nastąpi niebawem, o czym będziemy informować – dodaje.

Zmiany w ofercie Galerii Tarnovia trwają od stycznia 2019 roku. W tym czasie eksperci CREAM Property Advisors wynajęli łącznie ponad 7 tys. mkw., co stanowi ponad 40 proc. powierzchni GLA. Do grona najemców dołączyli tacy najemcy, jak m.in.: Biedronka, Jysk, Femestage by Eva Minge. Przedłużono umowy m.in. z sieciami: New Yorker, Rossmann, Douglas, Deichmann czy CCC.

Galeria Tarnovia działa na rynku od 2009 roku. To tutaj swoje jedyne sklepy w mieście mają takie marki, jak: H&M, New Yorker, Taranko, Femestage by Eva Minge, Carry czy Lee/Wrangler, Cinema 3D, Briju, Mały Robinson, Esotiq, Doner Kebab, sala zabaw dla dzieci Akuku i nowo otwarty sklep KappAhl.

W Galerii Tarnovia na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 60 sklepów. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

 

Źródło: Materiał partnera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe