Tarnów. Młoda kobieta w ciąży zakażona koronawirusem

  • 06.04.2020, 08:21
  • Wioletta Zarębska
Tarnów. Młoda kobieta w ciąży zakażona koronawirusem
"Przybywa zakażonych koronawirusem w Tarnowie. Kolejną osobą jest 26-letnia kobieta w ciąży" - poinformował na swoim Facebooku prezydent Roman Ciepiela. To już 8 osoba zakażona COVID-19 w Tarnowie. 

Informacji o tej kobiecie nie ma jeszcze w ogólnopolskich i wojewódzkich danych.  Kobieta niedawno wróciła z Wielkiej Brytanii.

Jak informował wczoraj po godz. 17.30 Małopolski Urząd Wojewódzki zakażonych w Małopolsce było 327 osób, a wśród nich 8 nowych osób - 3 kobiety i 5 mężczyzn w wieku od 34 do 70 lat. Te dane potwierdzały informację o zakażonym mężczyźnie z Tarnowa, o którym już wcześniej informowaliśmy: Kolejna, 7 osoba zakażona koronawirusem w Tarnowie

Komunikat MUW zawierał tez informację o kolejnych ozdrowieńcach. 

 

Ministerstwo Zdrowia w niedzielę wieczorem informowało o 268 nowych zakażeniach w Polsce, w sumie w kraju na COVID-19 choruje już 4102 osoby, z czego 94 zmarło. 

 

Wioletta Zarębska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe