Szczucin. Wieszcz narodowy od pół wieku patronem Szkoły Podstawowej

  • 25.01.2020, 19:55
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-01-25-szczucin-sp-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To największa placówka w gminie jedna z największych w powiecie. Mowa o Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczucinie. W tym roku placówka świętuje okrągły jubileusz, bo równo pół wieku temu nadano jej patrona.

Społeczność szkolna przygotowała przedstawienie, a ponadto jubileuszowe obchody połączono z koncertem noworocznym. Ten koncert to znane i lubiane wydarzenie w Szczucinie, które w placówce organizowane jest już od 11 lat. Na to wydarzenie przybyło wielu uczniów szkoły, rodziców oraz sympatyków placówki. To była też dobra okazja do podsumowania dotychczasowej działalności placówki.

Szczegóły w materiale wideo. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe