I Szczurowskie Forum Lokalne o Młodzieży

  • 23.08.2019, 10:38 (aktualizacja 23.08.2019, 10:47)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-08-22-szczurowa-forummoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zastanawiali się jak pomóc dzieciom i młodzieży rozwijać talenty i pasje, a także szukali sposobu na ich aktywizację w rodzinnych miejscowościach. Wszystko to za sprawą I Szczurowskiego Forum Lokalnego o Młodzieży. To spotkanie zostało zorganizowane wraz z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży w ramach projektu "Równać szanse".

W trakcie spotkania jego uczestnicy zastanawiali się nad różnymi aspektami życia młodzieży oraz nad tym czego potrzeba współczesnemu nastolatkowi. Aby lepiej poznać potrzeby młodych ludzi przeprowadzono wśród nich ankietę.

Dodajmy, że według szacunków uczestników forum, w gminie Szczurowa jest około 600 młodych osób. Część z nich ma swoje zainteresowania i pasje, inni udzielają się w różnych kołach zainteresowań, grupach i wolontariatach. Jednak pozostaje spora liczba osób, do których trzeba wyciągnąć rękę, by pomóc im rozwijać się na równi z ich rówieśnikami z większych miast.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe