Cały Tarnów rysuje. Zakończyła się pierwsza edycja

  • 15.05.2019, 16:19 (aktualizacja 15.05.2019, 18:05)
  • Natalia Tryba
tar-2019-05-15_caly_tarnow_rysuje_got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie zaprosił mieszkańców miasta i okolic na akcję artystyczną "Cały Tarnów rysuje". Przestrzeń hali przy ul. Gumniskiej wypełniły sztalugi, przy których pracowali artyści i miłośnicy sztuki.

Pierwsza edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Z uczniami plastyka spotkały się przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i rodzice z dziećmi. Akcja artystyczna miała także charakter otwartego konkursu. 

Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas „Nocy w Plastyku” w dniu 18 maja 2019 r. o godz. 20.00 w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie, ul. Westwalewicza 6.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe