Koszyce Małe. Mania Pomagania z koncertem Sławomira na finał!

  • 14.07.2019, 20:14 (aktualizacja 14.07.2019, 20:27)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-07-14-mania-pomaganiacon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mania Pomagania znów zawładnęła Koszycami Małymi. W tym roku wydarzenie przygotowano z myślą o dwóch rodzinach – z Zawady i Woli Rzędzińskiej. Igorek, Wiktorek, Elenka i Danielek są poważnie chorzy i dlatego potrzeba pieniędzy na ich leczenie, rehabilitację oraz badania diagnostyczne. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany właśnie na tel cel.

W tym roku pomoc otrzymają bliźniaki z Woli Rzędzińskiej – Igorek i Wiktorek, którzy z niewiadomych przyczyn stracili wzrok, jeden z nich nie chodzi. Z kolei rodzeństwo Elenka i Danielek przebywają w szpitalu w Prokocimiu, dziewczynka cierpi na nowotwór a jaj braciszek ma ciężkie zapalenie mięśnia sercowego.

Podczas Manii Pomagania odbył się mecz, w którym udział wzięli przedstawiciele organizatorów – Urzędu Gminy Tarnów i radia RDN, następnie impreza przeniosła się na scenę. Tam najpierw wystąpiły orkiestry dęte, zaprezentowały się młode talenty, była aukcja charytatywna a później przyszedł czas na finałowe koncerty. Zagrał Andre i Sławomir, na którego czekały prawdziwe tłumy.

Transmisję z wydarzenia można zobaczyć na naszej stronie tarnowska.tv. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe