Kuzynki z Lubczy w kulinarnym show Polsatu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

  • 01.09.2021, 14:39
  • Źródło: Telewizja POLSAT
Kuzynki z Lubczy w kulinarnym show Polsatu "Family Food Fight. Pojedynek…
Już w środę o 20:05 w Polsacie rozpalimy ogień kulinarnej walki. Do pojedynku na smaki stanie sześć kompletnie różnych drużyn z całego kraju. Łączy ich jedno – wielkie serce do gotowania i oczywiście chęć wygranej. Wśród uczestników znalazły się Lubczanki - zapowiada stacja telewizyjna POLSAT.

Przed nami osiem emocjonujących tygodni w rodzinnej atmosferze z ogromną dawką kulinarnych inspiracji! W każdym odcinku na uczestników „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” czekać będą dwa kulinarne zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Gotujące rodziny będą musiały wykazać się kreatywnością, smakiem i co najważniejsze trafić w gust wyjątkowego jury w składzie: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz.

W pierwszym odcinku do rywalizacji o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce stanie 6 drużyn. Wśród nich Lubczanki - Maria Garncarz, Irena Augustyn i Jadwiga Skowron. Uczestniczki programu to pogodne kuzynki, należące do koła gospodyń wiejskich, w którym odtwarzają stare przepisy. Promują kuchnię regionalną, a ich znakiem rozpoznawczym jest lubczyk! Nie posiadają wykształcenia gastronomicznego, gotować nauczyły się od swoich mam i starszego rodzeństwa. Ich popisowa Lubecka zupa z lubczykiem została wpisana w rejestr produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jak Lubczanki poradzą sobie z pierwszymi kulinarnymi zadaniami i presją czasu? Na widzów czeka świetna zabawa i ogromna dawka kulinarnych inspiracji! Nie zabraknie emocji, nieporozumień, wzruszeń i tego co w Family Food Fight najważniejsze, czyli wsparcia najbliższych. Najlepiej gotująca rodzina w Polsce może być tylko jedna! Czy będą nią kuzynki z Lubczy? Tego dowiemy się już w środę o godz. 20:05.

Premiera „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w środę, 1 września o godz. 20:05!

Źródło: Telewizja POLSAT

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe