Zawieszono bezpośrednią obsługę klienta w Urzędzie Miejskim i Starostwie Powiatowym w Brzesku. Powodem wykryte ognisko koronawirusa

  • 20.10.2020, 13:36
  • Źródło: Powiat brzeski
Zawieszono bezpośrednią obsługę klienta w Urzędzie Miejskim i Starostwie…
Komunikat Starosty Brzeskiego oraz Burmistrza Brzeska o tymczasowym zawieszeniu bezpośredniej obsługi klienta:

W związku z potwierdzonym ogniskiem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku ww. instytucje zawieszają bezpośrednią obsługę klienta od 21.10.2020 do odwołania. Bezpośrednia obsługa interesantów zostanie przywrócona w możliwie najszybszym terminie.

Wszelkie sprawy urzędowe prosimy załatwiać telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem platformy ePUAP. Dane teleadresowe poszczególnych wydziałów są dostępne na oficjalnych stronach internetowych instytucji:

Ponadto do Państwa dyspozycji przed wejściem głównym do urzędu znajduje się skrzynka podawcza na wnioski oraz inne składane dokumenty.

W tej trudnej i wyjątkowej sytuacji liczymy na Państwa zrozumienie. W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

Źródło: Powiat brzeski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe