Tarnów. Nielegalne odprowadzanie ścieków oraz dzikie wysypiska śmieci powodem nieprzyjemnego zapachu przy Strusince na ul. Zamkowej

  • 12.08.2020, 16:35
  • Daria Kurczab
tar_2020-08-12_strusinkamovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od kilku dni na brzegu Strusinki przy ul. Zamkowej w Tarnowie trwają prace porządkowe polegajcie na oczyszczeniu dna rzeki. Efektem prowadzonych prac jest zalegający muł rzeczny na brzegu, który wydziela nieprzyjemny zapach przeszkadzający okolicznym mieszkańcom. Jak się jednak okazuje to nie muł jest tu problemem.

Oprócz nielegalnych przypięć to również wrzucanie odpadów do koryta rzeki wiązanych z koszeniem traw wokół swoich domostw oraz innych zanieczyszczeń przyczyniło się do tak dużego zanieczyszczenia rzeki. Jak informują Wody Polskie prace porządkowe nad Strusinką mają zostać zakończone na początku września. Zalegający muł zostanie usunięty. 

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe