Tarnów. Lekarz pracujący w Szpitalu im. św. Łukasza z pozytywnym wynikiem na COVID-19

  • 23.04.2020, 14:32
  • Daria Kurczab
tar_2020-04-23gotowe_korona_szpital_nowymovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pozytywny w wynik otrzymał lekarz pracujący w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie. Mimo zaleceń i próśb jakie do personelu wystosowała Dyrektorka szpitala Anna Czech, aby na czas epidemii ograniczyli swoją aktywność zawodową do jednego miejsca pracy.

Natychmiast zostały podjęte działania mające na celu dezynfekcję SOR–u. Zostało pobranych 16 wymazów pośród pacjentów i personelu.

Szczegółu w materiale video.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
POPIStoZŁO
POPIStoZŁO 27.04.2020, 19:28
Cała służba zdrowia to jeden wielki wirus . A ten nasz tarnowski szpital to jeden wielki bałagan
Krystyna
Krystyna 27.04.2020, 19:15
Nie tylko w sterylizatorni pracownicy pracują na podwójne etaty , oddziały jest podobnie . Tak przenosi się wirus .Niech ktoś się tym zajmie .
Nerwus
Nerwus 26.04.2020, 09:30
Świetnie, że podbrali 16 wymazów tylko osoby które sprzątały po tym całym incydencie nie otrzymały nawet odpowiednich zabezpieczających ubrań, no bo co to są lateksowe rękawiczki. Pff za duzy wydatek, za duzy wydatek zeby pobrac od nich też wymazy. Ogólnie żenua. Poniżenie! Ale innym lekarzom i pielęgniarkom nalezy dołożych kapuchy, bo przecież narażenie, a osoby sprzątające to już nie.
zdzichu
zdzichu 23.04.2020, 23:17
Panie Damianie , odpowiadasz Pan nie prawdę że Pani dyrektor zabroniła wykonywania innych prac . No chyba że tego nikt nie kontroluje np. KTOŚ PRACUJE W CENTRALNEJ STERYLIZACJI A W WOLNE DNI JEŹDZI JAKO RATOWNIK MEDYCZNY . SZACUN DLA CZŁOWIEKA ALE NIE W OBECNE SYTUACJI - ALBO JEDNO ALBO DRUGIE.

Pozostałe