Małopolska. Tylko 5 nowych zachorowań w województwie. Przybywa ozdrowieńców

  • 21.04.2020, 10:19
  • Natalia Tryba
Małopolska. Tylko 5 nowych zachorowań w województwie. Przybywa ozdrowieńców
Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To mężczyzna w sile wieku z powiatu krakowskiego, który przebywał w izolacji oraz mężczyzna w sile wieku z Krakowa, który przebywał w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób.
W tej grupie są 4 kobiety i 1 mężczyzna, w wieku od 23 do 52 lat, z powiatu suskiego (2 osoby) i myślenickiego (3 osoby).
Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.


Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 684 osób.
Niestety musimy również poinformować o śmierci 73-letniej kobiety z Krakowa, która przebywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19. 
Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 20.

Otrzymaliśmy również informację z WSSE w Krakowie o korekcie raportu w zakresie informacji o wieku mężczyzny, którego zgon zgłaszany był we wczorajszym komunikacie. Zmarły z powiatu wielickiego miał 75 a nie jak wcześniej podawano 89 lat.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe