Dachowanie osobówki w Mościcach, jedna osoba poszkodowana w szpitalu

  • 09.02.2020, 18:38 (aktualizacja 10.02.2020, 18:49)
  • Zbigniew Filar
tar-2020-02-09-wypadek_v4movie-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Po godzinie 15-tej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Zbylitowskich i Czerwonych Klonów w Tarnowie – Mościcach.

[AKTUALIZACJA] POLICJA PUBLIKUJE MOMENT WYPADKU:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielne popołudnie jednak policjanci tarnowskiej drogówki zostali wezwani do dachowania pojazdu w Mościcach w rejonie stadionu żużlowego. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, a policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, usłyszeli od obu kierowców, że obaj wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle.
Szybka weryfikacja tych informacji spowodowała, że kolejne ustalenia między innymi od bezpośrednich światków pozwoliły na stwierdzenie, że jedyną osobą winną jest kierująca fordem. Kobieta niestety nie zachowała należytej ostrożności i kontynuowała jazdę pomimo sygnału czerwonego. Wjechała na skrzyżowanie i uderzyła w lewy bok przejeżdżającego citroena. Pojazd przewrócił się na dach. Kierowca został zabrany do tarnowskiego szpitala, który opuścić po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań, pasażer citroena nie ucierpiał. Bez obrażeń z tej kolizji wyszła również kierująca forem.


Policjanci zebrali materiał dowodowy, który zostanie przekazany do tarnowskiego sądu celem ustalenia wysokości kary. Kobieta straciła prawo jazdy.
Na skrzyżowaniu przez kilkadziesiąt minut panowały utrudnienia.

Zbigniew Filar

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Radek
Radek 10.02.2020, 09:30
Nie powinno sie ich wpuszczać do miasta. Ciekawe czy sa statystyki w ile wypadków i stłuczek byli zamieszani w ciągu roku.

Pozostałe