Tarnów. 15-letnia Julka jest poważnie chora i potrzebuje pomocy. Na jej rzecz zorganizowano Koncert Charytatywny pn. "Integracja rodzi się w sercu"

  • 21.01.2020, 12:30
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-01-21-julka-koncert-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ma zaledwie 15 lat i jest poważnie chora. Julka z Tarnowa z dnia na dzień straciła czucie w dolnych partiach ciała, lekarze zdiagnozowali u niej udar rdzenia kręgowego. To bardzo rzadka choroba, a jej leczenie jest kosztowne. Dodatkowo, dziewczynka cierpi na depresję. Mimo to Julka nie została sama, z myślą o niej zorganizowano Koncert Charytatywny pn. Integracja rodzi się w sercu". Pomysłodawczynią wydarzenia jest Wioletta Grzywa, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie.

Z myślą o Julce na scenie tarnowskiego teatru zaśpiewały młode wokalistki: Eliza Gąsiorowska, Łucja Kania i Gabi Nawój. Zagrała też Katarzyna Kołodziej Keyt & Dj Robgorsky. Wystąpiły tancerki ze szkoły tańca eMiKa. A na finał zaprezentowała się Grupa Teatralna PROFESKA. W trakcie koncertu odbyła się tez licytacja na rzecz Julki.

Dodajmy, że organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie "To, co wspólne" i Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie.

Julce można też pomóc przez portal Pomagam.pl

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe