Dzieci ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 11 w Tarnowie poznawały sposoby na rozwijanie swoich talentów zawodowych

  • 12.06.2019, 14:14 (aktualizacja 12.06.2019, 19:41)
  • Mariola Wadas
szkola_film_nowymovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Przedsiębiorczość, integracja, rynek pracy" to hasło projektu realizowanego w Szkole Podstawowej Integracyjnej Nr 11 w Tarnowie. Pomysł ten miał na celu pokazać dzieciom w jaki sposób mogą rozwijać swoje talenty w wybranych zawodach. W tej szkole jest on realizowany po raz pierwszy.

Podczas projektu dzieci miały także możliwość aby dowiedzieć się jak dysponować własnym kieszonkowym, jak oszczędzać i odpowiednio wydawać pieniądze. Dodatkowo niektórzy uczniowie przygotowali prezentacje własnych firm. 

W Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 obecnie jest 180 uczniów. W projekcie natomiast wzięło udział 120 dzieci i 20 nauczycieli szkoły.  Został on zrealizowany przy współpracy m.in z Narodowym Bankiem Polskim. 

 

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe