Wiemy, kto teraz rządzi tarnowskim Wydziałem Edukacji!

  • 12.01.2022, 16:31
  • Gabriela Kudła
wiemy-kto-teraz-rzadzi-tarnowskim-wydzialem-edukacji.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Decyzją Prezydenta Tarnowa od nowego roku pełniącym obowiązki dyrektora Wydziału Edukacji w urzędzie miasta została Aneta Abram. Zmiany nastąpiły po tym Bogumiła Porębska - dotychczasowa dyrektor wydziału objęła stanowisko zastępcy prezydenta.

 - Tak się składa, że  w dniu powołania doznała kontuzji i  niestety jest na zwolnieniu chorobowym, ale mam nadzieje, że niedługo wróci do pracy. To jest osoba, która  faktycznie była kierownikiem referatu i zajmowała się sprawami edukacji, także to nie są rewolucyjne zmiany. To jest tylko awans wewnętrzny i mam nadzieje, że po powrocie do zdrowia będzie mogła intensywniej zając się swoimi obowiązkami - mówił Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa. 

Dodajmy, że wszystkie zmiany związane są z powstaniem w Tarnowie Centrum Usług Społecznych, które rozpoczęło swoją działalność 1 stycznia. 
 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe