Tancerki z Tarnowa zaprezentowały się w ogólnopolskim show. Grupa taneczna dotarła do półfinału

  • 24.11.2021, 16:53
  • Gabriela Kudła
tarnowianki-o-wystepie-w-telewizyjnym-show.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Czym jest sezam?" czyli formacja taneczna niezwykle utalentowanych dziewczyn z Tarnowa, które w najnowszej trzynastej już edycji programu "Mam Talent" zaprezentowały dancehall'owy układ taneczny. Dziewczyny swoją przygodę zakończyły w półfinale, ale ich występ zdecydowanie przypadł do gustu zarówno jurorom jak i widzom. Teraz kiedy stres już opadł, dziewczyny opowiedziały nam, o emocjach, które towarzyszyły im podczas występów w programie.

 - "Mama Talent" i to było takie, że jak byłam mała to oglądałam kogoś w telewizji i myślałam sobie "on jest w telewizji, on jest w prawdziwym "Mam Talent". On jest czadowy, musieli go tak wyhaczyć ". Jak z dziewczynami w końcu zrozumiałyśmy, że będziemy w tej telewizji, że będziemy dalej, to było dla mnie takie spełnienie marzeń, których tak naprawdę nigdy nie miałam w sobie żeby dążyć do tego i to marzenie pojawiło się tak znikąd - mówiła Oliwia Wajda, tancerka z Beauty&Beast Dance Studio Tarnów. 

- Jest to na pewno duża satysfakcja i myślę, że cała grupa cieszy się z tego, że mogłyśmy właśnie ten nasz mały Tarnów przedstawić w telewizji, którą ogląda cała Polska. Jest to dla nas naprawdę coś dużego i myślę, że dla nas i właśnie dla Tarnowa - dodała Emilia Sikorska, tancerka z Beauty&Beast Dance Studio Tarnów. 

- Jestem zadowolona, że udało się dziewczynom temu podołać, tym bardziej że występ na żywo to dość duży stres - mówiła Paulina Zalewska, trenerka grupy "Czym jest sezam?" - mówiła Paulina Zalewska, trenerka grupy tanecznej "Czym jest sezam?. 


Formacja Czym jest sezam, to 7 dziewczyn w przedziale wiekowym od 13 do 18 lat. 


- Szczerze mówiąc, jeśli chodzi w ogóle o występ w "Mam talent", to była to najbardziej spontaniczna decyzja w karierze dziewczyn. Natomiast zdecydowaliśmy się wrzucić dziewczyny na taką głęboką wodę z uwagi na to, że niestety w 2019 roku odpadły nam największe zawody, na jakie mieliśmy pojechać "Dance hall International" i dziewczyny dużo czasu poświęciły, żeby w tym turnieju wziąć udział. Niestety się nie udało, w związku z czym stwierdziliśmy, że na koniec sezonu, gdzie był to czerwiec, będzie to idealny moment, żeby dziewczyny mogły się pokazać z choreografią - jedną z najtrudniejszych jak do tej pory, jaką miały - no i zasadniczo była decyzja, jedziemy. Pojechały i udało się - dodawała Paulina Zalewska. 


Przygotowanie choreografii było na tyle czasochłonne, że dziewczyny  przed programem,  trenowały nawet 5 dni w tygodniu po 3 godziny. 

 - Byłyśmy bardzo zestresowane, bo trzeba było pokazać coś więcej. Trzeba było pokazać inną stronę, inny harmonogram treningów, jaki miałyśmy kiedyś. To wcześniej to było, o zawody, damy radę. Oczywiście były dodatkowe treningi, ale teraz doszło do tego takie zachowanie przed kamerami, musiałyśmy do tego przywyknąć i nauczyć się żyć z tym. Przez ostatnie treningi, dużo nagrywałyśmy też filmików, tak dla siebie, żeby nauczyć się funkcjonować przed kamerą, bo dla nas to było strasznie stresujące - mówiła Oliwia Wajda. 

Dziewczyny nie ukrywają, że poprzeczka w programie była naprawdę wysoka. 

 - No jednak konkurencja była duża, naprawdę duża. Wszyscy akrobaci, osoby, które śpiewały, to naprawdę mieli świetne występy, ale myślę, że nasz występ też był dobry, no ale czegoś zabrakło - wyjaśniała Emilia Sikorska. 

 - Te wszystkie osoby, one są już zawodowcami w tym co robią i dla nas to było takie no, dziewczyny z Tarnowa, gdzie my trenujemy dlatego, że to kochamy i że daje nam to radość, nie trenujemy, bo musimy. To nie miałoby sensu - tłumaczyła Oliwia Wajda. 
      

Dodajmy, że to nie jedyne osiągnięcia, które zdobyła formacja taneczna Czym jest sezam. Tancerki  na swoim koncie mają zwycięstwa w wielu konkursach i turniejach. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe