Przedstawiciele zarządu rozmawiali w starostwie z posłanką i wicemarszałkiem

  • 08.10.2021, 16:24
  • Źródło: Powiat Tarnowski
Przedstawiciele zarządu rozmawiali w starostwie z posłanką i wicemarszałkiem
Posłanka Józefa Szczurek - Żelazko i wicemarszałek Józef Gawron spotkali się w starostwie powiatowym w Tarnowie. Rolę gospodarza pełnił starosta Roman Łucarz. W spotkaniu uczestniczyli także wicestarosta Jacek Hudyma i etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach.

Rozmowy dotyczyły ważnych inwestycji drogowych realizowanych na terenie powiatu tarnowskiego, a przede wszystkim budowy łącznika autostradowego z Mościc do Wierzchosławic z węzłem autostradowym "Tarnów-Mościce" w Wierzchosławicach oraz remontu mostu w Ostrowie na Dunajcu.

Samorządy dokładają wszelkich starań, aby infrastruktura drogowa w Małopolsce była coraz lepsza. Przedsięwzięcia te poprawią bezpieczeństwo kierowców i ułatwią komunikację w tej części Małopolski. Drugim wątkiem, który został podjęty podczas rozmów była realizacja projektów edukacyjnych w powiecie tarnowskim.

Posłanka Józefa Szczurek - Żelazko oraz Wicemarszałek Józef Gawron zadeklarowali chęć współpracy z naszym samorządem, a także wsparcie wszelkich przedsięwzięć i projektów realizowanych przez Powiat Tarnowski.

Źródło: Powiat Tarnowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe