Arkadia Olszyny zwycięzcą Małopolskiego Turnieju Piłki Nożnej w Grabnie

  • 25.07.2021, 21:14
  • Wioletta Zarębska
arkadia-olszyny-zwyciezca-malopolskiego-turnieju-pilki-noznej-w-grabnie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami Małopolski Turniej Piłki Nożnej w Grabnie. Do rywalizacji stanęło w drużyny: Arkadia Olszyny, Zryw Wielka Wieś, Spółdzielca Grabno i Olimpia Wojnicz. Turniej rozegrano metodą każdy z każdym. Po kilku godzinach sportowej rywalizacji wygrała drużyna Arkadia Olszyny.

- Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki Województwu Małopolskiemu, jest ono współfinansowane w ramach w ramach programu "Małopolska na sportowo". Przed sezonem jest to doskonała forma sparingu, sprawdzenia się jak dana forma danej drużyny wygląda – mówił Paweł Smoleń, przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego.

W zdrowym ciele zdrowy duch, a dodatkowo piłka nożna to jeden z ulubionych sportów Polaków. Dlatego więc drużyn nie trzeba było namawiać.

- To jest wydarzenie sportowe. My jesteśmy sportowcami, więc my bierzemy udział w każdym turnieju organizowanym na terenie gminy, także to jest fajna zabawa – Sławomir Sakłak, prezes Spółdzielcy Grabno.

- Zawsze liczymy na jakieś miejsce, choć mamy młodszy zespół, mamy tutaj juniorów młodszych i nawet część trampkarzy, a nawet młodzików. Taki zespół dziś jest ze względu na to, że są wakacje, jest dużo wyjazdów. To też oczywiście liczymy, bo chłopaki potrafią grać i są w stanie tutaj wygrać mecze – mówił Łukasz Kusion, trener Olimpii Wojnicz.

Sportowym rozgrywkom przyglądał się Janusz Hajdo, były prezes klubu Spółdzielcy Grabno.

- Takie rozgrywki powinny się rozgrywać jak najczęściej i między zawodnikami przygotowującymi się do sezonu jak najbardziej. To są po prostu między innymi zawodnicy i młodzież, która pozostaje w klubach, przygotowuje się do meczu, spędza czas na boisku sportowym, wspólnie z zawodnikami, w gronie swoim.

Uczestnicy wydarzenia otrzymali wartościowe nagrody. Warto dodać, że o sportową atmosferę i doping zadbali kibice, którzy przybyli na stadion w Grabnie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe