Region. Seria groźnych zdarzeń drogowych na koniec długiego weekendu. Służby w niedzielne popołudnie miały sporo pracy

  • 06.06.2021, 21:27
  • Wioletta Zarębska
region-seria-groznych-zdarzen-drogowych-na-koniec-dlugiego-weekendu-sluzby-w-niedzielne-popoludnie-mialy-sporo-pracy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niedzielne popołudnie obfitowało w zdarzenia drogowe na trasach regionu. W przeciągu 4 godzin doszło do aż czterech niebezpiecznych sytuacji. Groźnie było na głównych szlakach komunikacyjnych: DK 73 w Tarnowie, DK 94 w Zbylitowskiej Górze, DW 975 w Wojniczu oraz DW 977 w Chojniku.

Seria zdarzeń rozpoczęła się przed godziną 14.00 właśnie w ​miejscowości Chojnik.

Po godzinie 17.00 doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów na ul. Krakowskiej w miejscowości Zbylitowska Góra.

Kilkadziesiąt minut później, po godzinie 18.00 doszło do zdarzenia w miejscowości Wojnicz na DW 975.

Zarówno w Zbylitowskiej Górze jak i Wojniczu pomocy poszkodowanym – w trakcie oczekiwania na wezwany ambulans - udzielał zespół ratownictwa medycznego karetki, która przypadkiem znalazła się w miejscu zdarzenia. Ambulans ten wracał z tarnowskiego szpitala do Limanowej, a na jego trasie doszło do aż dwóch zdarzeń drogowych. Jednak, jak informuje tarnowska policja w regionie tarnowskim było więcej niebezpiecznych zdarzeń drogowych w niedzielne popołudnie.

Wzmożony ruch na drogach regionu, kończący się długi weekend, nieuwaga kierowców i słoneczna pogoda dodająca pewności siebie kierowcom w trakcie jazdy, mogą być powodem serii zdarzeń drogowych, do których doszło w niedzielne popołudnie. Dlatego policja apeluje o ostrożność w trakcie jazdy samochodem.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe