W brzeskim szpitalu działa już Punkt Szczepień Powszechnych

  • 04.06.2021, 15:55
  • Gabriela Kudła
w-brzeskim-szpitalu-dziala-juz-punkt-szczepien-2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 1000 osób tylko od 1 czerwca zaszczepiło w Punkcie Szczepień Powszechnych w brzeskim szpitalu. Zainteresowanie szczepieniami w tym miejscu jest tak duże, że wszystkie wolne terminy na najbliższe dwa tygodnie są już zajęte, mimo że szczepienia tam odbywają się 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18.

- Liczymy na to, że ten okres, który jest przed nami, będzie z jednej strony, dostaniemy tyle szczepionek, ile potrzebujemy, dlatego ze my cały czas w ciągu tego minionego czasu działaliśmy jak, gdyby nie w pełni swoich możliwości co wynikało z limitów dostarczanych  szczepionek - mówi Adam Smołucha, dyrektor Szpitala Powiatowego w Brzesku. 

Personel medyczny, który obsługuje Punkt Szczepień Powszechnych to pracownicy szpitala. 

- Korzystamy również z udziału pracowników obsługi administracyjno-pomocnicznej, którzy są skierowani z biura pracy - dodaje Adam Smołucha. 

Na szczepienie rejestrować można się przez ogólnokrajową infolinię oraz e-rejestrację, ale także bezpośrednio w punkcie, lub dzwoniąc pod podane na stronie szpitala numery telefonu. 


- Mam nadzieje, że przeświadczenie o dobrodziejstwie szczepień dla zdrowia poszczególnych ludzi, jak i całej społeczności znajdzie wyraz  w ilości zgłaszających się pacjentów właśnie do tego punktu szczepień powszechnych - mówi Adam Smołucha. 

Dodajmy, że Punkt Szczepień Powszechnych w dostawach otrzymuje wszystkie dopuszczone do szczepionki. W największej ilości są to jednak szczepionki firmy Pfizer. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe