Ulica Wyszyńskiego w Tarnowie zmorą dla kierowców. Dwie stłuczki w tym samym czasie

  • 07.05.2021, 15:08
  • Natalia Tryba
wyszynskiego-2-kolizje.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do nietypowej sytuacji, bo aż dwóch groźnie wyglądających zderzeń pojazdów doszło przy ulicy Wyszyńskiego w Tarnowie. W pierwszym przypadku było to skrzyżowanie z ulicą Giełdową a w drugim z Hodowlaną. W obydwu przypadkach kierujący nie udzielili pierwszeństwa przejazdu.

- Sytuacja taka dość - powiedziałbym - bardzo nietypowa. Na jednej ulicy, ale dwóch skrzyżowaniach oddalonych od siebie o pareset metrów, doszło do dwóch zdarzeń drogowych, naprawdę groźnie wyglądających. W obu przypadkach okazało się, że na szczęście zniszczone zostały tylko samochody - mówił asp. sztab. Paweł Klimek. 

Powód zdarzeń był ten sam. 

- Brak należytej odwagi, pośpiech, roztargnienie... spowodowane jest to tym, że wyjeżdżamy na drogę, wjeżdżamy pod pojazdy, które są na pierwszeństwie albo wymuszamy pierwszeństwo przejazdu. Taka sytuacja miała miejsce w obydwu przypadkach i kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi w związku z naruszeniem przepisów ruchu drogowego - dodał Paweł Klimek. 

Jak podkreśla oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie – takie zdarzenia nie miałyby miejsca gdyby kierowcy podróżowali z należytą ostrożnością. Dodajmy, że sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 220 złotych. Znacznie wyższe będą koszty napraw zniszczonych pojazdów.

Natalia Tryba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
X
X 07.05.2021, 17:00
Jeździć to trzeba umieć a nie przyjedzie jeden z drugim do miasta i efekt jest jaki jest ... wybudujcie im tam kolejne ronda to szansa na stłuczkę trochę mniejsza ale jakoś fartem zawsze się przejedzie bo wątpię że ogarną jazdę po rondzie. Oczywiśćie mowa o tych X procentach ludu co nie mają pojęcia o jeździe a jeżdżą na siłę gdzie strach i panika zagląda w oczy

Pozostałe