Fosfarm – nowa linia produktów nawozowych od Grupy Azoty

  • 16.03.2021, 11:10
  • Wioletta Zarębska
fosfarm-nowa-linia-produktow-nazowozych-od-grupy-azoty.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Grupa Azoty wprowadza na rynek nową linię produktów. Nawozy Fosfarm są przyjazne dla środowiska i stanowią racjonalne i efektywne źródło składników pokarmowych. Produkty te są wzbogacone o fosfor, wapń, magnez i mikroskładniki. W całości pochodzą z zasobów odnawialnych.

- Pracując z Grupą już od 5 lat, doszliśmy do tego, że mamy przyjemność przedstawić nowy produkt, którym jest Fosfarm – zapowiadał Wojciech Dawidziuk, Prezes Zarządu Grupa Azoty Fosfory.

- Nowa linia Fosfarm to element praktycznego rozwiązania dla gospodarki w obiegu zamkniętym. Oznacza to, że na początkowym etapie produkcyjnym my możemy dokonać świadomego wyboru i wybrać takie rozwiązania, które pomogą odzyskiwać materiały i wykorzystywać je ponownie. Te materiały mają wtedy szansę wrócić do obiegu jako nowy materiał – wyjaśniała dr Agnieszka Krawczyk, manager ds. Agronomii w Grupie Azoty.

Nowa linia nawozów ma być wsparciem dla rolników. Dzięki temu producenci rolni będą mogli dostosować się do obowiązujących przepisów oraz wymogów środowiskowych.

- Polski rolnik - nasz klient, będzie przygotowany do tego, aby stosować bezpieczne nawozy, które będziemy dostarczali. Będzie mógł domykać system dawkowania nawozów, stosować nawozy, które będą dodatkowo posiadały składniki odżywcze – dodawał Jacek Janiszek, Wiceprezes Zarządu Grupa Azoty Puławy.

Wprowadzanie nowej linii produktów na rynek, to też krok Grupy Azoty w kierunku realizacji założeń Europejskiego Zielonego Ładu.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Małopolska
Małopolska 17.03.2021, 04:17
Kiedy usłyszę że te inteligenty z Tarnowa coś wynaleźli ???? Papier wszystko przyjmie a co w głowie jest ???

Pozostałe