Pierwsze narodziny w 2021 roku w Centrum Zdrowia Tuchów

  • 01.01.2021, 16:06 (aktualizacja 01.01.2021, 16:09)
  • Artykuł partnera
Pierwsze narodziny w 2021 roku w Centrum Zdrowia Tuchów
Noworoczna noc w Porodówkach Nowej Generacji przebiegła spokojnie. Pierwsze dziecko w powiecie tarnowskim urodziło się w Tuchowie o godzinie 7:35 rano. W powiecie dąbrowskim pierwszy poród zakończył się o godzinie 11:15. W obu przypadkach do rozwiązania doszło przez cesarskie cięcie.

W tuchowskiej porodówce przyszedł na świat Miłosz – pierwsze dziecko Pani Magdaleny z Dęborzyna na Podkarpaciu. Chłopiec ważący 3 200 g otrzymał 9 punktów w skali Apgar. Mama zdecydowała się na Centrum Zdrowia Tuchów jako miejsce porodu głównie dzięki rekomendacji rodziny. Kompetencje lekarzy i troskliwą opiekę położnych polecała jej bratowa, która korzystała wcześniej ze świadczeń porodówki. – No i był to bardzo dobry wybór, bo opiekę mam świetną i niczego mi nie brakuje. Nawet ta sytuacja związana z epidemią nie okazała się zbyt stresująca – mówi Pani Magda. Drugim istotnym czynnikiem dla wyboru porodówki w powiecie tarnowskim było miejsce pracy lekarz, prowadzącej ciążę. Imię dla Miłosza wybrał mąż Pani Magdy.

W Centrum Zdrowia Dąbrowa Tarnowska pierwsza przyszła na świat dziewczynka. To drugie dziecko Pani Magdaleny z Woli Rzędzińskiej. Julia Maria po urodzeniu ważyła 3000 gram i miała 51 centymetrów.

 

Artykuł partnera

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe