Licealiści z Tarnowa dołączyli do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet

  • 28.10.2020, 14:45
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-10-28-strajk-uczniow-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z transparentami i wieszakami w rękach – w ten sposób uczniowie tarnowskich szkół maszerowali ulicami miasta by wesprzeć Ogólnopolski Strajk Kobiet. Licealiści w ten sposób również chcieli wyrazić sprzeciw wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Przemarsz uczniów był zaplanowany na godzinę 12.00, młodzież spotkała się pod I Liceum Ogólnokształcącym.

Już od kilku dni w wielu miastach Polski, w tym w Tarnowie, odbywają się protesty kobiet. W środę w ramach sprzeciwu wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego, panie miały zrezygnować z przyjścia do pracy.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Os zielone
Os zielone 01.11.2020, 21:07
Podać nazwiska tych młodych ludzi! Rodzicą
Zabrać 500+ wszak się im się nie podoba pomoc dla rodzin. Wstyd !!!! za kilka lat jak dorosną sami zrozumieją.
Tarnowianka
Tarnowianka 28.10.2020, 19:22
Jak ja chodziłam do szkoły i nie chciałam iść na lekcję to sprzedawałam znicze z harcerstwa. Teraz się chodzi na protesty. Ciekawe czy ktoś z nich się wysilił żeby sprawdzić o co dokładnie chodzi w tych protestach, czy znają postulaty strajku kobiet. No załamka.
dz
dz 28.10.2020, 17:50
Oj przepraszajcie , przepraszajcie !

Pozostałe