Setki tarnowian na ulicach miasta. Mieszkańcy dołączyli do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet

  • 26.10.2020, 21:11
  • Natalia Tryba
natalia_-_tar-2020-10-26_protest_2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieszkańcy Tarnowa przyłączyli się do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Od pięciu dni, na ulicach polskich miast, uczestnicy protestów sprzeciwiają się decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Basia
Basia 28.10.2020, 14:43
Co te biedne, zmanipulowane dziewczynki wiedzą o prawdziwym życiu? Czy wiedzą w ogóle po co tam stoją?
***** ***
***** *** 29.10.2020, 16:34
Jak ktoś tu manipuluje to jest to TVPis
Rolnik
Rolnik 27.10.2020, 22:07
Niech szybko oddaja 500 plus i inne przywileje , a nastepna wladza im tego nie da....hahaha....zmadrzeja po fakcie.
m
m 29.10.2020, 16:28
elektorat PiSu sprzedał się za 500+
protest
protest 27.10.2020, 16:47
W młodych nadzieja!! wsadzili kij do mrowiska niech robią roz*** ile się da.. Reszta tej staroci rządzącej i nie przed terlevizor oglądać TVP z różńacem w ręku i patrzeć.
Ania
Ania 27.10.2020, 15:50
Do Panama - właśnie rząd nie chce ingerować wogóle twoje ciało. Gdyby musiał wykonać aborcje, musiałby ingerować. Ale on mówi nie, twoje ciało, twój problem. Nic nam do tego.
Do Ani
Do Ani 29.10.2020, 16:31
W takim razie zamknijmy szpitale, żeby nie musieć ingerować w ludzkie ciało. Twoje ciało, twój problem, nam nic do tego.
Assem
Assem 27.10.2020, 11:04
Co za wulgarne napisy...i to mlodziez ??wstydu nie maja?? kto to wychowal??Na starcie zycia juz sa przegrani.
Tarnowianin
Tarnowianin 27.10.2020, 13:00
Rządzący sami dają taki przykład a potem się dziwią jak ta młodzież jest wychowana. Może przypomnimy- "***ją dziadu", " zdradzieckie mordy" .... itd. Nie chce już przypominać słów"najszlachetniejszej pani Mazurek czy Pawłowicz!
Panama
Panama 27.10.2020, 11:48
A jak ktoś chce ingerować siłą w Twoje ciało to rozumiem, że nie masz z tym problemu? Jak ktoś okrada Twój dom to podchodzisz do włamywacza i zapraszasz go na herbatkę?

Pozostałe