Więcej studentów w tarnowskiej PWSZ, a rekrutacja nadal trwa!

  • 14.09.2020, 15:28
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-09-14-pwsz-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pielęgniarstwo, administracja i ekonomia – to najchętniej wybierane kierunki studiów w tarnowskiej PWSZ w trakcie tegorocznej rekrutacji. O przyjęcie na tę uczelnie na wszystkich kierunkach ubiegało się łącznie ponad 1 600 osób. Większość z zostało studentami tarnowskiej PWSZ.

Jest też dobra wiadomość dla tych, którzy chcą zapisać się na studia. Mimo dużego zainteresowania tarnowską uczelnią są jeszcze wolne miejsca na wielu kierunkach, dlatego PWSZ uruchamia rekrutację dodatkową.

Tarnowska PWSZ prowadzi studia na 20 różnych kierunkach i ponad 35 specjalnościach. W ofercie uczelnia ma studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe.

W murach tarnowskiej PWSZ uczy się około 4 tysięcy studentów.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe