Tarnów. Kolejny urzędnik z koronawirusem

  • 04.08.2020, 14:24
  • Wioletta Zarębska
Tarnów. Kolejny urzędnik z koronawirusem
Kolejny urzędnik z tarnowskiego magistratu ma koronawirusa. Po wiceprezydencie Tadeuszu Kwiatkowskim i skarbniku Sławomirze Kolasińskim na COVID-19 zachorował dyrektor Wydziału Infrastruktury Miejskiej UMT - Rafał Nakielny - taką informację podało Radio Kraków.

Przypomnijmy, że w Urzędzie Miasta Tarnowa z powodu wykrycia wirusa SARS-CoV-2 wśród pracowników przywrócono zasady przyjmowania interesantów z początków epidemii. Jeżeli jest to możliwe należy odłożyć w czasie osobistą wizytę u urzędników, natomiast gdy sprawa musi być załatwiona już teraz, należy wcześniej umówić się telefonicznie. Część spraw można załatwić też za pomocą platformy ePUAP.

Z kolei jak udało nam się dowiedzieć, koronawirusa nie ma starosta tarnowski Roman Łucarz, który jeszcze w poniedziałek przebywał na kwarantannie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe