Zastępca prezydenta z pozytywnym wynikiem Covid-19

  • 30.07.2020, 13:16
  • Źródło: UMT Tarnów
Zastępca prezydenta z pozytywnym wynikiem Covid-19
Zastępca prezydenta Tarnowa Tadeusz Kwiatkowski ma pozytywny wynik badania na Covid-19. W Urzędzie Miasta Tarnowa wdrożone zostały wszystkie obowiązkowe procedury wynikające z przepisów o stanie epidemii.

Tadeusz Kwiatkowski poddał się testom na Covid-19 prywatnie, nie mając żadnych objawów. Wyniki testu otrzymał w czwartek 30 lipca i okazały się pozytywne. W Urzędzie Miasta Tarnowa, we współpracy z tarnowskim sanepidem natychmiast zostały wdrożone wszystkie obowiązujące procedury epidemiologiczne: stworzona została lista osób, z którymi zastępca prezydenta miał kontakt w ciągu ostatnich dni (przebywanie w bliskiej odległości przez minimum 15 minut) i te osoby zostaną poddane kwarantannie, od czworga z nich (zastępczyni prezydenta Dorota Krakowska, skarbnik Sławomir Kolasiński i dwie pracownice sekretariatu) pobrane zostaną wymazy do testów.

Zastępca prezydenta nie ma żadnych objawów i przebywa w domu, stwierdził, iż będzie pracował zdalnie. Również D. Krakowska i S. Kolasiński do czasu otrzymania wyników testów będą pracowali zdalnie.

Prezydent Roman Ciepiela był przez ostatnie dni poza urzędem, przebywał na zwolnieniu lekarskim i nie miał kontaktu z T. Kwiatkowskim. Prezydent wraca do pracy w poniedziałek 3 sierpnia i przejmuje wszystkie swoje obowiązki.

Źródło: UMT Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe