Ostrów. Jest projekt przebudowy mostu. Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg na kapitalny remont

  • 03.07.2020, 17:39
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-07-03-most-ostrowmovie-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jest projekt i dokumentacja dotycząca remontu kapitalnego mostu na Dunajcu w Ostrowie. Zanim zostanie ogłoszony przetarg na przebudowę przeprawy, władze starostwa muszą uzyskać jeszcze opinie z miasta Tarnowa, gminy Wierzchosławice i Wód Polskich.

W momencie kiedy zostaną skompletowane wymagane dokumenty zostanie ogłoszony przetarg. Według planów wyłonienie wykonawcy może nastąpić w okolicy połowy sierpnia.

Przypomnijmy, że I etap inwestycji będzie zostanie opłacony dzięki montażowi finansowemu. Według kosztorysu za I etap trzeba będzie zapłacić około 10 milionów złotych, jednak władze starostwa liczą, że uda się zamknąć tę część inwestycji w kwocie około 8 milionów złotych.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Borowik
Borowik 07.07.2020, 12:10
Ile według projektu ma kosztować remont? Podobno 65 milionów.....

Pozostałe