Policjanci z Wojnicza będą pracować w nowym komisariacie

  • 25.05.2020, 13:50
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-05-25-budowa-komisariatu-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwa budowa Komisariatu Policji w Wojniczu. Nowy obiekt powstaje tuż przy węźle łączącym miasto z drogą krajową nr 94 i drogą wojewódzką nr 975. To długo oczekiwana inwestycja, bo budynek, w którym obecnie pracują wojniccy funkcjonariusze jest ciasny, a dodatkowo wymaga gruntownej modernizacji.

Budowa nowego komisariatu powili nabiera kształtu. Początek tej inwestycji sięga 2017 roku, wtedy gmina Wojnicz przekazała działkę pod budowę. Lokalizacja, w której powstaje komisariat przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa, a zarazem w sytuacjach wymagających interwencji zostanie skrócony czas dojazdu patrolu. 

Według planów inwestycja ma się zakończyć w drugiej połowie 2021 roku. Budowa obiektu pochłonie 4 miliony złotych. 

Warto dodać, że w wojnickim komisariacie pracuje 20 policjantów. 

 


 

Wioletta Zarębska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WłączMyślenie
WłączMyślenie 25.05.2020, 20:16
Ten wygląda na niewiele większy, a generalnie nie wiem po co im w Wojniczu większy, rozumiem że nie mają co z pieniędzmi robić

Pozostałe