Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnej osoby. To nastolatek z powiatu bocheńskiego, który aktualnie jest hospitalizowany.
Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1043 osób.
z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 2 kobiety i 1 mężczyzna w wieku od 2 do 68 lat, z powiatu myślenickiego (2) i bocheńskiego (1). Dwie osoby były hospitalizowane. W sumie w Małopolsce mamy 389 ozdrowieńców.
Źródło informacji: WSSE w Krakowie.



























































![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500322.jpg)















